MasterChef’te duygu dolu anlar! Umut’un yürek burkan hikayesi…

MasterChef’in eski yarışmacılarından Metin, arkadaşı Serhat için büyük bir iddia da bulundu. O anlar şefleri gülümsetti. Somer şef ile Metin’in konuşması şu şekilde:

Somer şef: Danilo şef ile Mehmet şef de yanımda dinliyorlar seni. Aslında herkes dinliyor seni. Biraz kararsız kaldık, bir yarışmacı geldi seninle de çalışmış Serhat Gül diye.

Metin: Serhat ustam mı?

Somer şef: Ustan mı senin? Ben Metin ile aynı yerde çalıştım diyor sadece.

Metin: Şef, şöyle söyleyim; bu sene büyün işimi, gücümü bırakırım gelirim tekrar yarışırım. Kıran kırana eğlenceli bir sene olur.

Somer şef: Biz biraz kararsız kaldık, yemek böyle biraz sallantı da gibi. Metin’e bir soralık dedik, Serhat’ı alalım mı almayalım mı diye.

Metin: Şef ben hiç hayatımda böyle kumar, hiçbir şey oynamadım ama 1 milyon TL basarım. Garanti, finalde şampiyon olacak.

Somer şef: Metin, Serhat’ın yemeğini de, karakterini de, duruşunu da çok beğendik. Şaka yapıyorum, zaten 3 yıldızla geçti ama hem seni özledik, seninle de konuşalım dedik hem de Serhat da, sana merhaba demek istiyor.

UMUT’UN YÜREK BURKAN HİKAYESİ

Umut, daha önce katıldığı MasterChef yarışmasından sonra 12 Mayıs tarihinde annesinin vefat ettiğini söyledi. Mehmet şef de, “Biz Umut’a bir söz vermiştik biliyorsunuz. Annesine de bir söz vermiştik. Umut bize emanet, Umut’u biz bir aşçılık okulunda eğiteceğiz ve sizin gözünüz arkada kalmayacak diye söz vermiştik. Tabii ki o sözü de ben vermiştim.” dedi. Umut da, ‘Çok teşekkür ederim size, o sözünüzü tuttunuz diyerek şefe katıldı.

Umut son olarak şu sözleri söyledi; Sizleri görmek tekrardan çok güzel benim için. Buraya tek gelmem aslında biraz üzücü. Keşke annemle beraber gelseydim. Ona da bu heyecanı tattırsaydım keşke. Nasip diyelim. Ona gereken evlatlığı yaptım, her şeyden vazgeçtim. Helalleştik. Hakkını helal etti ve ben de kaybeder kaybetmez direk buraya geldim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x